pic

Araştırma ve Geliştirme Süreci

Doğru ve talep edilen koleksiyonlarımızı; bilgisini taze tutan, trendleri önceden doğru analiz edebilen, alanında uzman tasarım ve AR-GE ekibimizle oluşturuyoruz.

Araştırma Geliştirme
100%
Kalite

Kaliteli üretim için; her aşamada teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan, çevreye ve insan sağlığına zararsız hammadde ve üretim teknikleri kullanıyor, bilgili ve deneyimli teknik ekibimiz sayesinde üretimin her aşamasını kontrol ederek, üretim kalitesini sürdürülebilir kılıyoruz.

Yüksek Kalite

Kaliteli ürün: Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak üretim yapıyor ve üretimin her aşamasını kontrol ediyor, ISO 9001 anlayışı ile kurulan yönetim sistemimiz ile ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğini güvence altına alıyoruz.

Gelşitirme
100%
Marketing

Eğitimli, deneyimli pazarlama kadromuz ile aktif pazarlama yapıyor, yurt içi ve yurt dışında müşterilerimizin hem tedarikçisi hem çözüm ortağı oluyoruz. Tasarım kaynağı (önce ürün): Modaya uygun kumaş tasarımları yapabilmek için geniş bir tasarım ekibi ile çalışıyoruz.

Orkide Deneyimi

Her bölümde çalışan arkadaşlarımızın fikirlerine önem veriyor, değerlerini kendilerine hissettiriyor, ekip ruhu ile işbirliği içinde çalışıyoruz.

Delivery
100%
Hizmet

En iyi hizmet: Dinamik yapımız ve tecrübemiz ile hem kendimizi geliştiriyor hem de müşteri isteklerine daha iyi yanıt veriyoruz. Hedeflerimize koşarak ilerliyor ve daima en iyisi olmak için çabalıyoruz.

pic

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

BİZİ ARAYIN