pic

KALİTE POLİTİKAMIZ.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru şekilde anlayarak hızla çözümler sunmayı; sıcak ve şeffaf ilişkiler kurarak hizmet ettiğimiz sektörde farklılık yaratmayı; ürün, hizmet ve çalışanlarımızı bu doğrultuda sürekli geliştiren; yenilikçi ve dinamik bir şirket olmayı hedefliyoruz.

ORKIDE KALİTE

Bu amaçla ORKİDE Tekstil olarak;


– Teknolojiyi ve trendleri yakından takip ederek, sektörde teknolojiyi hızla benimseyen, trend belirleyici bir marka olmayı hedefliyoruz.

-Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile ihtiyaçları en kısa sürede gidermek için müşterilerimiz ile her daim iletişim halindeyiz.

Dinamizm

Dinamizmle, üretimi tam zamanında gerçekleştiriyor ve beklenenin üzerinde bir kalite sunmayı hedefliyoruz.


– Araştırmacı, deneyimli, rekabetçi ve dinamik ekibimizle sürekli gelişim halindeyiz. Proaktif bir yaklaşımla ürün gamımızı ve teknolojik altyapımızı sürekli geliştiriyoruz.

– Daha hızlı hizmet, daha kaliteli ürün, daha geniş müşteri portföyü ile rakiplerimizin ötesinde olup sektörde ‘en iyi’ olmayı hedefliyoruz.

– Çalışanlarımıza sürekli öğrenim ve gelişim ortamı sunarak, aralarındaki sinerjiye güveniyor, yüksek performans sağlamak için yaratıcılığa, sorumluluk almaya ve takım çalışmasına teşvik ediyoruz. Çalışanlarımızı sahiplenerek, çalışan bağlılığına önem veriyor, ekibimizin dünyaya değer kattığını hissetmesini sağlıyoruz.

– Yüksek teknik bilgi ile üstün özelliklere sahip yeni ürünler geliştirmeyi ve sektörde pazar yaratmayı hedefliyoruz.

Teknik Know-How

Müşteri memnuniyetini devamlı ölçümleyerek ürün ve hizmet kalitemizi garantiliyoruz.


– Bilgi güvenliğini sağlamak için risk analizleri yapıyor, sonucunda gerekli olduğunu gördüğümüz önemleri alıyoruz.

– Deneyimleri iş performansına dönüştürmek için bilgi birikimine önem veriyoruz.

– İş güvenliğini , hassasiyet gösterdiğimiz önleyici faaliyetlerle sağlıyoruz.

– Çevre dostu ürünler ve geri dönüşüm temelli atık politikamız ile sosyal sorumluluk gereklerini yerine getiriyor, sürdürülebilir üretim felsefesini benimsiyoruz.